•   (+48) 729 207 825
  •   biuro@plconcierge.pl

polish

english

russian

Imprezy

ImprezyPl Concierge przeniesie Twoje pomysły ze sfery marzeń w rzeczywistość. Jedyne co musisz zrobić to wykonać telefon do nas. Nasza firma jest w stanie załatwić wejściówki do wybranego klubu ( nawet najbardziej obleganego), najlepszych restauracji. Imprezy organizowane przez nas to gwarancja satysfakcji, oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów zostaną zaspokojone.
Zajmujemy się planowaniem i późniejszą realizacją imprez na każdym jej etapie, bez względu na rozmiar przyjęcia zapewniamy stworzenie niepowtarzalnego planu imprezy, a po jego zatwierdzeniu realizację krok po kroku. Mamy podpisane umowy ze sprawdzonymi i niezawodnymi dostawcami,oraz możliwość załatwienia wejściówki do wybranego miejsca.

 

 

Organizacja imprez przez Pl Concierge obejmuje:

  • rozwój i kompleksowe omówienie pomysłu ( ten etap odbywa się wspólnie z klientem, ponieważ musimy dokładnie zapoznać się z państwa oczekiwaniami)
  • organizacja imprez specjalnych : tematycznych, dla dzieci, konferencji biznesowych, przyjęć weselnych, bali okolicznościowych
  • przygotowanie organizatora, lub osoby na cześć której jest planowane przyjecie. Propozycje i przygotowanie kreacji przez profesjonalnego krawca.
  • Dekorowanie sali ( balony, kompozycje kwiatowe)
  • wynajem wybranego lokalu
  • zapewnienie rozrywki w zależności od rodzaju imprezy : clown, malowanie twarzy, zespół muzyczny, lub DJ
  • pełna organizacja profesjonalnie przygotowanego cateringu, ciasta na zamówienie z możliwością realizacji indywidualnych projektów
  • usługi profesjonalnego fotografa

Jeśli planowanie imprez nie jest państwa mocną stronę, lub zwyczajnie nie mają państwo do tego głowy firma PL Concierge chętnie się tym zajmie. Wystarczy jeden telefon do nas, by uzyskać kompleksową i fachową pomoc w organizacji niezapomnianego przyjęcia.
Oferujemy usługi obejmujące zorganizowanie przyjęcia od momentu planowania do dopilnowania najmniejszych szczegółów. Drugą formą pomocy jest ścisła współpraca z klientem, który może uczestniczyć w przygotowaniach i dopilnować wszystkiego osobiście. W tym wypadku nasza rola polega na dzieleniu się wiedzą i dawaniu cennych wskazówek, a także zapewnieniu fachowców.
Przygotujemy dla klienta niezapomniane urodziny dziecka, lub osoby dorosłej, imprezy tematyczne, tradycyjne, regionalne, nowoczesne i firmowe.
Usługa Vip umożliwia skorzystanie z połączeń REACH, dzięki którym załatwiamy wejściówki i wynajem części wybranego klubu, restauracji, hotelu.
Jednym słowem spełniamy wszystkie oczekiwania klienta.

Langs

Dane Kontaktowe

Newsletter

Zapisując się otrzymasz najnowsze wiadomości z nas.