•   (+48) 729 207 825
  •   biuro@plconcierge.pl

polish

english

russian

O Nas

O NasNasza firma została stworzona kilka lat temu przez utalentowanych i doświadczonych dozorców Vip, bogate doświadczenie związane z organizacją podróży służbowych i prywatnych, a także duża wiedza teoretyczna i praktyczna w planowaniu przyjęć sprawiają, że jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy pionierami w osobistej opiece Vipów i osób prywatnych.
Od lat obsługujemy dostojnych klientów na całym świcie, organizujemy ogromne wyjazdy służbowe i duże imprezy, jak również małe kameralne, ale bardzo urocze wesela i romantyczne wyjazdy we dwoje. Nie ma dla nas zbyt dużego i zbyt małego przedsięwzięcia.
Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, strategicznym punkcie geograficznym, z którego bardzo łatwo znaleźć połączenie do najatrakcyjniejszych lokalizacji.

Wierzymy, że wysoki standard naszych usług, duże doświadczenie, indywidualne podejście do każdego klienta, a także wykwalifikowana kadra spełnią państwa marzenia i oczekiwania, a także w znacznym stopniu pracę osób podróżujących służbowo.

Langs

Dane Kontaktowe

Newsletter

Zapisując się otrzymasz najnowsze wiadomości z nas.