•   (+48) 729 207 825
  •   biuro@plconcierge.pl

polish

english

russian

Vip Transport

Vip TransportŹle zorganizowane podróże mogą być bardzo uciążliwe i meczące. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od prawidłowego przygotowania. Począwszy od wybrania optymalnej trasy, poprzez odpowiednią ilość miejsc siedzących i ogólny komfort podróżowania.
Nasza firma dzięki bogatemu doświadczeniu w organizacji wyjazdów prywatnych z przyjemnością przejmie wszystkie zadania związane z wszelkiego rodzaju wyjazdami.
Zajmujemy się organizacją podróży zaplanowanych z dużym wyprzedzeniem, jak również tych które wypadły w ostatniej chwili, a państwo z braku czasu nie mogą osobiście wszystkiego dopilnować. Wystarczy jeden telefon by nasi pracownicy przygotowali wszystko w ekspresowym tempie.

W trosce o dobro naszych klientów i dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanej pracy nawet podróż służbowa zorganizowana przez nas sprawi państwu wiele przyjemności. Nasza oferta turystyczna Tailor Made obejmuje: specjalnie wyselekcjonowane wypożyczalnie aut, szeroką ofertę mieszkań do wynajęcia dostosowaną do oczekiwań i założonego budżetu. Naszym priorytetem jest zapewnienie transportu z lotniska i na lotnisko, zapewnienie zakwaterowania.

Usługa PL Concierge zapewnia transport wybranym autem zgodnym z oczekiwaniami zarówno technicznymi jak i wizualnymi klienta z dowolnego miejsca na świecie. Nasi kierowcy zawsze są punktualni, a jazda z nimi to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.

Jeśli potrzebują państwo szofera, mamy wykwalifikowany zespół pracowników, którzy są do dyspozycji 24 godziny na dobę. Zatrudniamy wyszkolonych szoferów, których usługi są na najwyższym poziomie Każdy z naszych kierowców osobistych charakteryzuje się wysoką kulturą, punktualnością i dyskrecją.

Vip transport to przede wszystkim:

  • samochód, który jest zawsze punktualnie
  • kurtuazyjny sygnał gdy samochód przyjeżdża
  • zespół profesjonalnie wyszkolonych szoferów spełniających światowe standardy
  • wszystkie auta wybierane przez naszą firmę są czyste i zapewniają duży komfort jazdy
  • spełniamy specjalne życzenia klientów
  • niezawodność
  • bezpieczeństwo

Langs

Dane Kontaktowe

Newsletter

Zapisując się otrzymasz najnowsze wiadomości z nas.