•   (+48) 729 207 825
  •   biuro@plconcierge.pl

polish

english

russian

Organizacja przyjęcia weselnego

Organizacja przyjęcia weselnegoŚlub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka dlatego nasza firma do tego zadania oddelegowuje tylko doświadczonych pracowników, którzy są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie.

Nasza pomoc może polegać na przedstawieniu wielu możliwości, spośród których klient wybiera jedną i dostosowuje ją do swoich oczekiwań, bądź na stworzeniu zupełnie nowego planu wesela zgodnego z indywidualnymi oczekiwaniami.

Po ustaleniu planu przyjęcia klient może pozostawić kompleksową organizację naszym pracownikom, bądź czynnie uczestniczyć w tworzeniu własnego wesela.

W zależności od pomysłu i oczekiwań mogą państwo skorzystać z bogatej oferty kościołów, sal, lokali, jachtów, łodzi, 5- gwiazdkowych hoteli, rezydencji, prywatnych ogrodów i plaż, których jakość i bezpieczeństwo zostało wcześniej sprawdzone przez naszą firmę, bądź zaproponować wybrany przez siebie lokal.

Na ten wyjątkowy dzień możemy państwu zaoferować sprawdzone firmy cateringowe, serwujące potrawy z całego świata. Szeroki wybór dań i smaków pozwoli zaspokoić gusty wszystkich gości.

Nasza firma zapewnia degustację potraw w celu wybrania wymarzonego menu.

Oferujemy również pomoc naszych stylistek, które przedstawią najnowsze trendy ślubne dla państwa młodych i pomogą wybrać najbardziej pasujące fasony, fryzury i makijaż. Para, która zdecyduje się na organizację wesela przez naszą firmę będzie miała dostęp do top listy ekspertów od układania włosów i makijażu, nasi pracownicy umówią dogodne terminy próbnych spotkań.

Organizując przyjęcie weselne zajmujemy się dopilnowaniem nawet najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu klient nie musi się o nic martwić.

Langs

Dane Kontaktowe

Newsletter

Zapisując się otrzymasz najnowsze wiadomości z nas.